Porady pożyczkowe

Dzięki pożyczce możemy zainwestować w swoją edukację i podwyższenie kwalifikacji

Pożyczka sposobem na inwestycję w siebie

Pomysłów na odpowiednie ulokowanie środków finansowych, które mogą się w przyszłości zamienić w znaczny kapitał, jest wbrew pozorom mnóstwo. Większość osób, które pożycza pieniądze w celu ich późniejszego pomnożenia, jest jednak zgodna, iż najbardziej opłacalna pozostaje inwestycja w samego siebie i swoje kwalifikacje.


Jakie elementy muszą znaleźć się w umowie pożyczkowej?

Umowa pożyczki – na co zwrócić uwagę?

Umowa jest najistotniejszym elementem przy zaciąganiu pożyczki. Dokument określa ogólne warunki pożyczki, takie jak termin jej spłaty, wysokość odsetek czy liczbę rat. Zanim zdecydujesz się podpisać dokument dowiedz się, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.


Pożyczka i kredyt - Sprawdź kiedy możesz skorzystać z takiej możliwości

Czy dostanę pożyczkę na raty, gdy spłacam kredyt?

Nie brakuje osób, które chcą wziąć pożyczkę na raty pomimo posiadanego kredytu. Dla niektórych jest to ostatnia deska ratunku. Co robić i czym się kierować podejmując decyzję w takiej sytuacji?


Warunki konieczne do otrzymania pożyczki pozabankowej

Co jest konieczne do otrzymania pożyczki pozabankowej?

Pożyczkobiorcy muszą liczyć się z wymaganiami, które stawiają przed nimi instytucje pozabankowe. Jakie warunki muszą spełnić, żeby otrzymać pożyczkę?


Pożyczka do 10000zł lekarstwem na bieżące wydatki

Pożyczka online do 10000 zł

Wysokie opłaty i bieżące wydatki nie powinny być powodem do paniki. Jeśli będziemy rozsądnie zarządzać naszym budżetem, być może odnajdziemy dodatkowe oszczędności. Zawsze mamy też możliwość złożenia wniosku o pożyczkę pozabankową.


Alerty BIK poinformują nas o niewłaściwym wykorzystaniu naszych danych.

Alert BIK – skuteczna ochrona przed wyłudzeniem pożyczki

Szybka pożyczka to wygodne rozwiązanie. Możemy bardzo szybko uzyskać potrzebne nam środki, podając tylko podstawowe informacje na nasz temat. Warto pamiętać o tym, że nawet takie dane jak nr dowodu tożsamości i PESEL pozwalają na wzięcie pożyczki. To udogodnienie zarówno dla nas, jak i -niestety- dla osób, które kradną dane.