Porady pożyczkowe

Firmy pożyczkowe szybko podejmują decyzję kredytową.

W jakim czasie zostaje podjęta decyzja kredytowa i co na nią wpływa?

Wpływ na decyzję kredytową ma nasza zdolność kredytowa oraz poprawne wypełnienie wniosku. Aplikując o dodatkową gotówkę warto jest pamiętać, aby zadbać o naszą historię finansową, a także pozytywne wpisy w bazie BIK.


Historia kredytowa jest kluczowym elementem oceny zdolności kredytowej.

Historia kredytowa – jak możemy ją zbudować?

Masz niską historię kredytową? To nic, możesz ją zbudować! Wystarczy, że kupisz sprzęt na raty, a dług spłacisz zgodnie z harmonogramem. W ten sposób wykażesz, że jesteś rzetelny i odpowiedzialny.


Osoby młode mają wiele możliwości zarobienia pieniędzy.

Skąd wziąć pieniądze w młodym wieku?

Pracując dorywczo trudno odłożyć pieniądze. Podpowiadamy skąd w młodym wieku wziąć fundusze na dowolny cel. W spełnieniu marzeń pomóc mogą korzystne oferty pozabankowych firm pożyczkowych.


Pożyczka na wakacje pomaga zorganizować urlop

Pożyczka na wakacje – dlaczego warto ją wziąć?

Zbliża się lato, a ty nie masz pieniędzy na wyjazd? Weź pożyczkę na wakacje. Firma pożyczkowa przyzna ci kredyt na atrakcyjnych warunkach, będziesz więc mógł spełnić swoje marzenia.


Pożyczka na 500 plus

Pożyczka na 500+ – co pożyczkodawcy uznają za stały dochód?

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Pamiętaj, że możesz sięgnąć po pożyczkę na 500+. Pożyczkodawcy honorują także inne świadczenia, np. socjalne lub rodzinne. Dużą popularnością cieszy się także pożyczka na alimenty.


Spłata kredytu przed czasem

Wcześniejsza spłata pożyczki – czy można spłacić kredyt przed terminem?

Zastanawiasz się nad wcześniejszą spłatą kredytu? Warto skorzystać z tej opcji, jeśli jest ona darmowa. Aby to sprawdzić, warto skontaktować się z konsultantem firmy pożyczkowej. Pamiętaj, że najlepiej jest to zrobić jeszcze przed podpisaniem umowy.