Informacje o LatwaPozyczka.pl

Latwapozyczka.pl to gwarancja prostoty i szybkości w spełnianiu finansowych potrzeb wymagających klientów. Jesteśmy nowatorskim agregatorem pożyczkowym oferującym szybkie pożyczki online w wysokości od 500 do nawet 7000 zł na dowolny cel. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze pozabankowym doskonale znamy potrzeby klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Cenisz sobie jasne i przejrzyste warunki? W Latwapozyczka.pl nie musisz martwić się o ukryte koszty. Zadowolenie klienta to nasz priorytet.

Pełnimy funkcję pośrednika pomiędzy klientem, a pożyczkodawcą. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi firmami pożyczkowymi. Przesyłając wniosek do nas, automatycznie dostarczany jest do wielu instytucji pozabankowych. Dzięki temu otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę dopasowaną do twoich aktualnych potrzeb.

Właścicielem i administratorem jest Odnaol Sp. z o.o.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Wyższa szansa na otrzymanie pożyczki – twój wniosek zostanie wysłany do wielu firm pożyczkowych
  • Cenimy sobie szybkość – decyzja o przyznaniu pożyczki będzie wyświetlana natychmiastowo. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, konsultant skontaktuje się z tobą w celu finalizacji procesu
  • Stawiamy na jasność i przejrzystość warunków – umowę pożyczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera
  • Brak weryfikacji – z nami nie będziesz musiał weryfikować swojego konta bankowego, nie wymagamy przelewania symbolicznego grosza
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo – wymagamy podania jedynie niezbędnych danych osobowych, których nie udostępniamy osobom trzecim. W swoich działaniach kierujemy się przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych

KPFOdpowiedzialny pożyczkodawca Loan-Magazine.pl

Latwapozyczka.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Latwapozyczka.pl ma prawo udostępniać dane dotyczące klientów firmom pożyczkowym w celu udzielenia pożyczki. Więcej informacji na ten temat uzyskasz zapoznając się z polityką prywatności.

Pożyczkodawcy weryfikują dane zamieszczone we wniosku przez potencjalnych klientów. Na tej podstawie dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki online. Latwapozycza.pl nie daje gwarancji, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.